o nas hotele słowacja kontakt mapa strony

Oferta/

Góry Wody termalne Uzdrowiska
TALE
miejscowość i ośrodek narciarski położony w południowej części Tatr Niskich – na wysokości 580-860 m n.p.m. NARTY: trasy zjazdowe ilość/długość: 5/2,77 km, ilość wyciągów/kolejek linowych: 6/0, przepustowość: 4110 osób/godz., trasy dla narciarzy biegowych – ok. 6,5 km, snowboard park z możliwością wykorzystania BorderCross.
Hotel „GOLF”***
położony przy polu golfowym, w sąsiedztwie H. STUPKA. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z możliwością dostawki, wszystkie z łazienkami, TV-Sat. Goście hotelu mają Gratis wstęp na basen w H. STUPKA. ZNIŻKI dla gości ok 30% od cen karnetów narciarskich – można je kupić na recepcji, 50% zniżka za wstęp do Wellness, gratis SKIBUS do centrum narciarskiego Tale (ok. 1,5 km). Dzieci do lat 3 bez świadczeń gratis. Możliwość dokupienia obiadokolacji a’la carte. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok 0,5 Eur/ dzień.  W cenie pobytu SKI: 4 noce/ 4 dniowy skipass lub 3 noce/3 dniowy skipass, korzystanie z basenu, sauny, parking. Turnusy: 7 nocy zapytanie krótsze.
zobacz ofertę noclegową
Hotel „STUPKA”***
położony blisko pola golfowego i centrum narciarskiego. Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych standard (przed remontem) oraz Business (LUX - po remoncie z możliwością 2 dostawek – druga dostawka dla dziecka<12), wszystkie z łazienka, TV-Sat. Do dyspozycji gości: basen – gratis dla Gości, Wellness Centrum – sauna parowa, fińska, basen, masaże, sauna, 2 korty tenisowe z oświetleniem, golfowy symulator, parking strzeżony ok 4 Eur/ doba, WiFi. ZNIŻKI dla gości ok 30% od cen karnetów narciarskich – można je kupić na recepcji, 50% zniżka za wstęp do Wellness, gratis SKIBUS do centrum narciarskiego Tale (ok. 1,5 km). Dzieci do lat 3 bez świadczeń gratis. Możliwość dokupienia obiadokolacji a’la carte. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok 0,5 Eur/ dzień. W cenie pobytu SKI: 4 noce/ 4 dniowy skipass lub 3 noce/3 dniowy skipass, korzystanie z basenu, sauny, parking, taksa klimatyczna. Turnusy 7 nocy, na zapytanie krótsze
zobacz ofertę noclegową
Chcecie coś zrobić dla swojego zdrowia? Szukacie odpowiedniego sposobu spędzenia urlopu? Szukacie zarówno relaksu jak i aktywnego wypoczynku? Przejrzyjcie naszą ofertę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie! Chyba nie znajdziemy na świecie innego kraju, który by na tak małym i nadzwyczaj pięknym pod względem naturalnym terytorium posiadał tak ogromne bogactwo rozmaitych mineralnych i termalnych wód leczniczych, jak Słowacja. Prawie w każdej miejscowości znajdują się źródła takich wód, a w prawie co drugiej można spotkać kwaśne wody mineralne. Ich cały wachlarz, począwszy od zimnych pitnych, poprzez lecznicze, a kończąc na gorących termach, znali już od dawna nasi przodkowie. W roku 1769 Maria Teresa utworzyła urzędową komisję lekarską w celu zanalizowania oddziaływania źródeł leczniczych. W wyniku zaleceń tejże komisji w ostatnich dwóch, trzech wiekach w bliskości źródeł powstały centra uzdrowiskowe, z których liczne, jak np. Pieszczany, Trenczańskie Teplice, Bojnice, Rajeckie Cieplice, Bardejowskie Kupele stały się znane na całym świecie. W ostatnich dziesięcioleciach klasyczne uzdrowiska zostały wzbogacone o tereny rekreacyjne z basenami termalnymi i tzw. Aquaparki, w których wykorzystywana jest woda termalna. Dary ziemi w postaci źródeł mineralnych znalazły zastosowanie w procesach leczniczych i profilaktyce zdrowotnej. Ich użyteczne oddziaływanie – zwalczanie napięcia i stresu, całkowity relaks, regeneracja i czerpanie nowych sił – stały się jednym z ważnych czynników przy podejmowaniu decyzji jak użytecznie i rozsądnie spędzać czas wolny, weekend czy urlop. Dziś powszechnie się uważa, że dobre zdrowie i dobry wygląd są koniecznym wymogiem ekonomicznym. Wczasy na Słowacji stają się modne. Wellness łączy się z nowym stylem życia człowieka. Polega na trosce o własne zdrowie, idealnej równowadze między ciałem i duszą, między wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym, miedzy napięciem i rozluźnieniem. Turystyka zdrowotna to nowy sposób spędzania urlopu całych rodzin. Wodny świat ośrodków termalnych, kuracje upiększające dla pań, aktywne uprawianie sportu dla panów i w końcu atrakcyjne zabawy dla dzieci – to wszystko oferują kąpieliska termalne i Aquaparki na Słowacji. Na Słowacji powstała olbrzymia ilość ośrodków typu spa&wellness, większość z nich oferuje całe komplety zabiegów relaksujących, posiadają również zaplecze w postaci basenów termalnych, saun, światów wodnych, wszystko to aby sprawić Państwu przyjemność. Z pośród nich wybraliśmy 9, naszym zdaniem godnych polecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo tyko sprawdzone hotele, pensjonaty, zakwaterowanie na Słowacji.

Zaplanuj podróż
Start:


Cel:
Pogoda :: www.meteo.skWyjazdy na Krym, Kresy wschodnie - Bezkresy
Wyjazdy na Krym - wczasy, zwiedzanie+pobyt
Meetings Incentive Conferences Events
Wyjazdy do sanatoriów - Litwa
Gruzja, Uzbekistan, Kamczatka, Bajkał
Ukraiński rosyjski - tłumaczenia Usługi informatyczne