o nas hotele słowacja kontakt mapa strony

Oferta/

Góry Wody termalne Uzdrowiska
SLIAC
uzdrowisko leży w pięknej okolicy wśród parków, lasów Kotliny Zwoleńskiej, na wysokości 373 m n.p.m. Otoczone rozległymi lasami, parkami i równinami. Uzdrowisko znane od ponad 750 lat dzięki leczniczym efektom wód mineralnych. Z mineralnych źródeł najważniejsze w terapii jest źródło Kupelny prameň (źródło zdrojowe). Pozostałe cztery źródła wykorzystywane są do codziennego picia. O podobnym składzie leczniczym źródła są tylko w Argentynie, Australii i Hiszpanii. Uzdrowisko Sliac specjalizuje się w leczeniu chorób układu krążenia. Leczy się tu stany po nagłych chorobach serca, wady zastawki sercowej, stany po nagłym zawale, choroby tętnic kończyn, stany po trombozach, operacjach wad serca, stany po operacjach naczyń krwionośnych. NARTY – Donovaly SKI CENTRUM – 39 km
Hotel "KASKADY"****
luksusowy obiekt. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1, 2-osobowych z łazienką, TV-SAT, lodówką i telefonem, dostępem do Internetu, możliwość dostawki, pokoje z balkonami dopłata ok. 5 Eur/ pokój/ noc. Do dyspozycji gości: restauracja, Słowacka Koliba, kryty basen termalny, basen na wolnym powietrzu, sala konferencyjna, jacuzzi, hydromasaże, sauna, tenis, minigolf, wypożyczalnia rowerów, możliwość nauki jazdy konnej, golf, aerobik. W cenie pobytu GRATIS nieograniczone korzystanie z termalnych basenów, saun (parowa i infrasauna), jacuzzi, fitness, części relaksacyjnej, tepidarium, bar herbaciany, Internet w pokoju, parking. Możliwość wykupienia obiadokolacji 67,-zł/ os. dor./ dzień, 34,-zł/ dziecko 3-12 lat/dzień. Dzieci do lat 3 bez świadczeń GRATIS, wypożyczenie łóżeczka dziecięcego: 20 Eur/ pobyt. Taksa klimatyczna płatna na miejscu ok. 0,6 Eur/ os/ dzień. Pobyty pakietowe SPA & wellness informacja w biurze lub na stronie www.karpatia.pl. Pobyty - 7 nocy – na zapytanie krótsze.
zobacz ofertę noclegową
Chcecie coś zrobić dla swojego zdrowia? Szukacie odpowiedniego sposobu spędzenia urlopu? Szukacie zarówno relaksu jak i aktywnego wypoczynku? Przejrzyjcie naszą ofertę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie! Chyba nie znajdziemy na świecie innego kraju, który by na tak małym i nadzwyczaj pięknym pod względem naturalnym terytorium posiadał tak ogromne bogactwo rozmaitych mineralnych i termalnych wód leczniczych, jak Słowacja. Prawie w każdej miejscowości znajdują się źródła takich wód, a w prawie co drugiej można spotkać kwaśne wody mineralne. Ich cały wachlarz, począwszy od zimnych pitnych, poprzez lecznicze, a kończąc na gorących termach, znali już od dawna nasi przodkowie. W roku 1769 Maria Teresa utworzyła urzędową komisję lekarską w celu zanalizowania oddziaływania źródeł leczniczych. W wyniku zaleceń tejże komisji w ostatnich dwóch, trzech wiekach w bliskości źródeł powstały centra uzdrowiskowe, z których liczne, jak np. Pieszczany, Trenczańskie Teplice, Bojnice, Rajeckie Cieplice, Bardejowskie Kupele stały się znane na całym świecie. W ostatnich dziesięcioleciach klasyczne uzdrowiska zostały wzbogacone o tereny rekreacyjne z basenami termalnymi i tzw. Aquaparki, w których wykorzystywana jest woda termalna. Dary ziemi w postaci źródeł mineralnych znalazły zastosowanie w procesach leczniczych i profilaktyce zdrowotnej. Ich użyteczne oddziaływanie – zwalczanie napięcia i stresu, całkowity relaks, regeneracja i czerpanie nowych sił – stały się jednym z ważnych czynników przy podejmowaniu decyzji jak użytecznie i rozsądnie spędzać czas wolny, weekend czy urlop. Dziś powszechnie się uważa, że dobre zdrowie i dobry wygląd są koniecznym wymogiem ekonomicznym. Wczasy na Słowacji stają się modne. Wellness łączy się z nowym stylem życia człowieka. Polega na trosce o własne zdrowie, idealnej równowadze między ciałem i duszą, między wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym, miedzy napięciem i rozluźnieniem. Turystyka zdrowotna to nowy sposób spędzania urlopu całych rodzin. Wodny świat ośrodków termalnych, kuracje upiększające dla pań, aktywne uprawianie sportu dla panów i w końcu atrakcyjne zabawy dla dzieci – to wszystko oferują kąpieliska termalne i Aquaparki na Słowacji. Na Słowacji powstała olbrzymia ilość ośrodków typu spa&wellness, większość z nich oferuje całe komplety zabiegów relaksujących, posiadają również zaplecze w postaci basenów termalnych, saun, światów wodnych, wszystko to aby sprawić Państwu przyjemność. Z pośród nich wybraliśmy 9, naszym zdaniem godnych polecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo tyko sprawdzone hotele, pensjonaty, zakwaterowanie na Słowacji.

Zaplanuj podróż
Start:


Cel:
Pogoda :: www.meteo.skWyjazdy na Krym, Kresy wschodnie - Bezkresy
Wyjazdy na Krym - wczasy, zwiedzanie+pobyt
Meetings Incentive Conferences Events
Wyjazdy do sanatoriów - Litwa
Gruzja, Uzbekistan, Kamczatka, Bajkał
Ukraiński rosyjski - tłumaczenia Usługi informatyczne